Hlavní a boční loď stylové restaurace a vinárny
Vážení přátelé a hosté,
přijďte posedět a pobavit se do naší stylové restaurace a vinárny. Historické vinné sklepy se nachází na poklidném místě uprostřed Brna, poblíž Augustiniánského kláštera na Starém Brně. Je tu i prostorné parkoviště, kde nebudete mít problém zaparkovat. Přesvědčte se sami. Čekáme na vás, abychom udělali váš večer příjemný. Podívejte se na mapu: https://goo.gl/GBE8T8.

Atmosféra

Posezení
Posezení z jiného úhlu
V naší restauraci a vinárně U Královny Elišky budete okouzleni atmosférou starodávných dob. Pokud zde uspořádáte rodinné setkání, svatbu, křtiny, nebo večírek s přáteli, či zde uspořádáte pracovní schůzku, rozhodně své společníky ohromíte již při vstupu. Velmi oblíbené jsou firemní akce a večírky, kdy se můžete „schovat“ do salónku a my pro vás i zatopíme v krbu. Najdete zde ideální podmínky pro recepce, bankety a rauty, včetně salónků pro oslavy (i bujaré). Ovšem na druhé straně je zde možné uspořádat soukromá nerušená obchodní jednání.

Nabízíme

Krb
Krb v hlavní lodi vinárny
Pokud máte zájem o řízenou degustaci vín, kde si můžete vybrat od krátké miniochutnávky trvající 20 minut pro zpestření večera, až po 40-60 minut trvající degustaci vybraných bílých i červených vín, můžeme vám splnit i tato přání. Nahlédněte do naší nabídky řízených ochutnávek. Stačí se jen rozhodnout a domluvit.
Z dalších možností, jak zpříjemnit váš pobyt u nás, je možno uvést živou hudbu a mimořádný výběr špikvalitních moravských vín, atd. Stačí se jen ozvat, nebo se jen jednoduše rezervovat.
A také jsme se ještě nezmínili o naší výborné kuchyni a otevřeném velkém krbu v hlavní lodi, kde si dokonce můžete stylově v teple a bezpečí vinných sklepů opéci moravské klobásky. K dispozici máte jak jídelní list a nápojový list, ale můžete si také stáhnout přehledný vinný list.

Praktické informace

Podívejte se jak máme otevřeno. Také můžete nahlédnout do naší fotogalerie a udělat si vlastní představu o krásných prostorách našeho podniku.

1 2 3 4 8
Zpět na začátek