159. klub Královny Elišky – 8.12.2020

159. klub královny Elišky se konal v úterý 8.12.2020 od 18 hod. Po téměř 2 letech jsme u nás přivítali Vinařství Víno Jarmila z Dolních Dunajovic. Majitel malého rodinného vinařství ing. Miroslav Kovács pro nás nachystal ochutnávku vybraných zajímavých 13 vín z oblasti Pálavy, provázenou poutavým povídáním a přínosnými informacemi. Povídalo se i o krystalových vínech vínech, myšlence jejich zrodu, jedinečnosti a ideálním dárku v tomto období (www.vinojarmila.cz/cs)

Vzhledem k aktuálním vládním opatřením bylo posezení připraveno ve vinárně, kdy byl limitován počet 4 míst u stolu. Během chutné večeře byla možnost představit a ochutnat nové produkty Starobrna – IPL(Indian Pale Lager), APA(American Pale Ale) a RED (ochucené višňové pivo), o kterých nám zasvěceně povídal ing. Svatopluk Vrzala. Hostem byl i pan Oldřich Drápal st., letos uvedený do Síně slávy českého a moravského vinařství a držitel ocenění Vinař roku 2020, který představil jako digestivum jedno ze svých speciálních vín a nové dárkové kazety slámových vín. Je možnost je u nás objednat i koupit  https://www.ukralovnyelisky.cz/obchod/
Oceníme Vaši podporu vinotéky a vinařství objednávkou vín pro svou potřebu, do boxů nebo jako dárky pro své nejbližší, přátele či spolupracovníky.