3. ochutnávka pro pokročilé – 17.2.2018 – Rodinné vinařství Jedlička – Bořetice

řízená degustace vínCyklus ochutnávek vín pro pokročilé ve formě  řízené degustace snoubené se speciálním menu při posezení  v naší stylové restauraci a vinárně pokračoval v sobotu 17. února 2018

Ochutnávkou 10 vzorků vín Vás provede sklepmistr nebo majitel vybraných špičkových vinařství. Limitovaný počet 15 účastníků. Rezervace předem je podmínkou. Termíny ochutnávek jsou plánovány na 3. pátek nebo sobotu v měsíci, a to dle možnosti vinařství a kapacity vinárny.

V sobotu 17. února 2018 od 18.30 h na již 3. ochutnávce pro pokročilé byla možnost poznat 10 vzorků vín z Rodinného vinařství Jedlička – Bořetice. Degustační list sestavil ředitel společnosti Bc. Jaroslav Suský, který také ochutnávku vín provedl. Všem účastníkům chutnalo spojení se zajímavým Valentýnským menu, které připravil šéfkuchař Lukáš Kříž. Po skončení řízené degustace s velmi poutavým povídáním o vinařství, historii a současné technologii výroby vína (cca ve 20.30 hod) byla možnost prezentovaná vína si zakoupit za sklepní cenu do vinného boxu nebo vzít s sebou domů. Většina přítomných využila možnost pokračovat v příjemném posezení při živé hudbě.