1. ochutnávka pro pokročilé – 16.12.2017 – SVŠ Valtice

řízená degustace vín

Nově jsme pro vás připravili cyklus ochutnávek vín pro pokročilé ve formě  řízené degustace snoubené se speciálním menu při posezení  v naší stylové restauraci a vinárně. Ochutnávkou 10 vzorků vín Vás provede sklepmistr nebo majitel vybraných špičkových vinařství.

Limitovaný počet 15 účastníků. Rezervace předem je podmínkou. Termíny ochutnávek jsou plánovány na 3. pátek nebo sobotu v měsíci, a to dle možnosti vinařství a kapacity vinárny.

Cyklus ochutnávek pro pokročilé byl zahájen v sobotu 16. prosince 2017 v 18,30 hod. Ve spolupráci se Střední vinařskou školou Valtice p.o.  jsme připravili předvánoční degustaci školních vínkterou vedla obchodní zástupkyně ing. Eliška RybářováVelmi chutné 4-chodové menu připravil šéfkuchař Lukáš Kříž.
Po skončení řízené degustace (cca ve 20 hod) bylo možné prezentované vzorky zakoupit za sklepní cenu do vinného boxu nebo vzít s sebou domů, což většina účastníků využila. Rovněž tak většina z 15 přítomných pokračovala v příjemném posezení při výborném víně a živé hudbě.