Hlavní loď stylové brněnské restaurace a vinárny
Hlavní loď restaurace a vinárny s krbovým ohništěm

Vážení přátelé a hosté,
přijďte posedět a pobavit se do vyhlášené stylové restaurace a vinárny U Královny Elišky v Brně. Historické vinné sklepy se nachází na poklidném místě uprostřed Brna, poblíž Augustiniánského kláštera na Starém Brně.
Je tu prostorné parkoviště, kde nebudete mít problém zaparkovat. Přesvědčte se sami. Těšíme se na vás a rádi zpříjemníme váš večer. P
odívejte se na mapu: https://goo.gl/GBE8T8.

Atmosféra

V naší restauraci a vinárně U Královny Elišky v Brně budete okouzleni atmosférou starodávných dob. Pokud zde uspořádáte rodinné setkání, svatbu, křtiny, nebo večírek s přáteli, či zde uspořádáte pracovní schůzku, rozhodně své společníky ohromíte již při vstupu.
Velmi oblíbené jsou firemní akce a večírky, kdy se můžete ‚schovat‘ do salónku a my pro vás zatopíme v krbu. Najdete zde ideální podmínky pro recepce, bankety a rauty, včetně salónků pro oslavy (i bujaré). Ovšem na druhé straně je zde možné uspořádat soukromá a nerušená obchodní jednání.
Z dalších možností, jak zpříjemnit váš pobyt u nás, je možno uvést živou hudbu (vstup zdarma) a mimořádný výběr kvalitních moravských vín. Stačí se jen ozvat, nebo si na našich stránkách rezervovat místo.

Nabízíme

Pokud máte zájem o řízenou degustaci vín, kde si můžete vybrat od krátké miniochutnávky trvající 20 minut pro zpestření večera, až po 40-60 minut trvající degustaci vybraných bílých i červených vín, můžeme vám splnit i tato přání. Nahlédněte do naší nabídky řízených ochutnávek. Chce to se jen rozhodnout a domluvit.
A to jsme se ještě nezmínili o naší výborné kuchyni a otevřeném velkém krbu v hlavní lodi, kde si v teple a bezpečí vinných sklepů opéčete moravské klobásky. K dispozici máte jídelní list a nápojový list, ale můžete si také stáhnout přehledný vinný lístek. A v něm najdete více než 70 vín předních moravských vinařství, doplněný o zajímavá zahraniční vína. Určitě si vyberete!

Praktické informace

Podívejte se jak máme otevřeno. Zde můžete nahlédnout do naší fotogalerie a udělat si vlastní představu o krásných prostorách našeho podniku.

9. ochutnávka pro pokročilé – 4.12.2020: OpenWine

9. OCHUTNÁVKA VÍN PRO POKROČILÉ Ochutnávka vín z Argentiny, Chile a Uruquaye, připravená na 23. října 2020 obchodní manažerkou a hlavní someliérkou firmy OpenWine, s.r.o. – Olomouc paní Zuzanou Vojtěchovou, DiS (www.openwine.cz) … Čtěte dále

1 2 3 4 14
Zpět na začátek