Hlavní loď stylové brněnské restaurace a vinárny
Hlavní loď stylové brněnské restaurace a vinárny
Vážení přátelé a hosté,
přijďte posedět a pobavit se do vyhlášené stylové restaurace a vinárny U Královny Elišky v Brně. Historické vinné sklepy se nachází na poklidném místě uprostřed Brna, poblíž Augustiniánského kláštera na Starém Brně. Je tu i prostorné parkoviště, kde nebudete mít problém zaparkovat. Přesvědčte se sami. Čekáme na vás, abychom udělali váš večer příjemný. Podívejte se na mapu: https://goo.gl/GBE8T8.

Atmosféra

V naší restauraci a vinárně U Královny Elišky v Brně budete okouzleni atmosférou starodávných dob. Pokud zde uspořádáte rodinné setkání, svatbu, křtiny, nebo večírek s přáteli, či zde uspořádáte pracovní schůzku, rozhodně své společníky ohromíte již při vstupu. Velmi oblíbené jsou firemní akce a večírky, kdy se můžete ‚schovat‘ do salónku a my pro vás i zatopíme v krbu. Najdete zde ideální podmínky pro recepce, bankety a rauty, včetně salónků pro oslavy (i bujaré). Ovšem na druhé straně je zde možné uspořádat soukromá nerušená obchodní jednání.
Z dalších možností, jak zpříjemnit váš pobyt u nás, je možno uvést živou hudbu a mimořádný výběr kvalitních moravských vín. Stačí se jen ozvat, nebo na našich stránkách si rezervovat místo.

Nabízíme

Pokud máte zájem o řízenou degustaci vín, kde si můžete vybrat od krátké miniochutnávky trvající 20 minut pro zpestření večera, až po 40-60 minut trvající degustaci vybraných bílých i červených vín, můžeme vám splnit i tato přání. Nahlédněte do naší nabídky řízených ochutnávek. Chce to se jen rozhodnout a domluvit.
A to jsme se ještě nezmínili o naší výborné kuchyni a otevřeném velkém krbu v hlavní lodi, kde si v teple a bezpečí vinných sklepů opéčete moravské klobásky. K dispozici máte jídelní list a nápojový list, ale můžete si také stáhnout přehledný  vinný lístek. A v něm najdete více než 70 vín předních moravských vinařství, doplněný o zajímavá zahraniční vína.Určitě si vyberete!

Praktické informace

Podívejte se jak máme otevřeno. Zde můžete nahlédnout do naší fotogalerie a udělat si vlastní představu o krásných prostorách našeho podniku.

38. ochutnávka vín: 14. 6. 2018

38. ochutnávka vín U Královny Elišky spojená s degustačním menu šéfkuchaře Lukáše Kříže se uskutečnila ve čtvrtek 14. června 2018 v době 19-23 h za účasti 4 předních moravských vinařství. Mimo soutěž o Zlatou pečeť … Čtěte dále

4. ochutnávka pro pokročilé – 28.4.2018 – Sklep Maryša – Šitbořice

4. ochutnávka pro pokročilé U Královny Elišky v Brně se konala v sobotu 28. dubna 2018 od 18.30 hod. ve spolupráci s vinařstvím Sklep Maryša – Šitbořice. Degustační lístek 9 vín připravil Roman … Čtěte dále

1 2 3 4 11
Zpět na začátek