Setkání při víně – MARIDO – 22.6.2021

Společnost MARIDO Solutions, s.r.o. s naším vinařským klubem královny Elišky a firmou Renocar připravila na  22. června 2021 pohodové setkání členů a jejich hostů při víně z celého světa s povídáním nejen o umění. Večer zahájila ing. Marie Kaněrová (Marido) s dr. Pavlem Ventrubou. Akce byla doprovázena malířskou tvorbou celoevropsky uznávaného malíře a sochaře Joe Muczky jr.

Ochutnávku barmské kávy firmy Coffee Burma připravil Roberto Trevisan (italský barista dlouhodobě žijící v ČR, zakladatel Školy kávy a Mistrovství baristů ČR) s Ing. Pavlem Čeřovským (zástupce společnosti pro Evropu, výhradní dovozce kávy do ČR, který i osobně vybíral kávová zrna v Barmě).

Ing. Karina Uhlíková (SMART BUYING WINE) připravila ochutnávku vín z Nového světa (Nový Zéland, Austrálie, JAR, Kalifornie, Argentina, Chile) vybíraných přímo ve vinařstvích, která mají svůj příběh, výborné hodnocení a ještě lepší chuť.

Během večera byl předán finanční dar od firem Marido Solutions s.r.o. a Aliv Development s.r.o. pro Oddělení dětské kardiologie FN Brno, který převzal prim. MUDr. Pavel Vít.

Pohodové setkání s diskusí a informacemi z oblasti ekonomiky a umění, snoubené s ochutnávkou barmské kávy, vín z Nového světa a teplým rautem bylo velice zdařilé a přítomnými kladně hodnoceno. Počet účastníků byl limitován.

Foto: Zbyněk Maděryč