Naše vinotéka U Královny Elišky v Brně je místem pravidelných klubových setkání přátel dobrého vína a současně i nájemců privátních vinných boxů. Tento historický sklepní prostor se starověkým lisem na víno z roku 1711 je k dispozici všem návštěvníkům restaurace a vinárny.

Vinařský klub Královny Elišky sdružuje nájemce vinných boxů, kteří jsou držiteli klubové karty. Karta umožňuje účast na všech klubových setkáních,  konzumaci vlastního vína z boxu v restauraci a vinárně U Královny Elišky a 10 % slevu při platbě.

Klubové večery se konají první úterý v měsíci od 19 hod. s výjimkou července, kdy máme klubové prázdniny. Od 5. září  2006, kdy jsme se sešli poprvé, se již uskutečnilo více než 150 setkání. Zde najdete programy a fotky z nich, stejně jako pozvánky na nejbližší akce.

Připraven 160. klub – Zlatá pečeť – 4.5.2021 ?

Je připraven 15. ročník slavnostního vyhlášení nejúspěšnějších vín Vinotéky U Královny Elišky za uplynulý rok, kterým byla udělena Stříbrná Pečeť Královny Elišky 2020. Vyhlášení proběhne na 160. klubovém setkání v nejbližším možném úterním termínu, který … Čtěte dále

9. ochutnávka pro pokročilé – 4.12.2020: OpenWine

9. OCHUTNÁVKA VÍN PRO POKROČILÉ Ochutnávka vín z Argentiny, Chile a Uruquaye, připravená na 23. října 2020 obchodní manažerkou a hlavní someliérkou firmy OpenWine, s.r.o. – Olomouc paní Zuzanou Vojtěchovou, DiS (www.openwine.cz) … Čtěte dále

1 2 3 4 11
Zpět na začátek